KURUMSAL YAZILIM

Adexsoft yazılım olarak en büyük amacımız markanızı; doğru analiz ve doğru iş yazılım hizmeti ile  karlılık ve büyümenizi hedeflemektir. Özel yazılımları sizlerin ihtiyaçları doğrultusunda beklenti ve gereksinimlerinize göre doğru algoritmayla firmanıza katmadeğer yaratan özel yazılım hizmetlerini, mobil uygumlu olarak  gerçekleştiriyoruz. 

Adexsoft olarak özel yazılımları en yeni ve en son teknoloji kullanarak tasarlıyoruz. Müşterilerimizin iş gereksinim ve ihtiyacına görede geliştiriyoruz. Geliştirme süre boyunca ortaya çıkan teknik problem veya zorlukları müşteri denetiminde iyileştiriliyor ve yazılımı geliştiriyoruz.

Adexsoft olarak özel yazılım uygulamalarımızda yazılım ekibimizin geliştirme çalışmaları ile yazılımınız her daim korunur ve geliştirilir. Yazılım ekibimizden hızlı ve sürekliliği olan bir hizmet alabilir, ihtiyaçlarınız geliştikçe ve yenilendikçe özel yazılımınıza daha fazla değer katarak geliştebileceksiniz.

  • Sipariş ve teklif otomasyonu: Bu yazılım firmanızın müşterilerinize daha iyi  ve hızlı bir şekilde fiyat teklifi gerçekleştirmesini sağlamak ayrıca verilen teklifleri ve durumlarını takip etmenizi amaçlayan mobil uyumlu bir yazılımdır.
  • Stok takip otomasyonu: Bu yazılım deponuzda bulunan ürünlere ait stok takibi yapmanızı sağlar böylece 
  • Kentsel dönüşüm otomasyonu: Bu yazılım, kentsel dönüşüm projelerinizi takip etmenizi ve her projenin hangi aşamada ve hangi süreçte olduğunu sorgulayarak proje maliyetlerinizi hesaplamanızı ve karlılığınızı görmenizi sağlayacaktır.
  • Otel otomasyonu: Bu yazılım ile otel kayıtlarınızı takip edebilir ve hangi odaların dolu olduğunu kontrol ederek otel doluluk boşluk durumunuzu görebilir ayrıca karlılık durumunuzuda raporlayabilirsiniz.
  • Muhasebe otomasyonu: Ön muhasebenizi tutabilmenizi sağlam adına kullanabileceğiniz bir otomasyon.
  • Resepsiyon otomasyonu: Gelen ziyaretçilerin bilgilerini tutmanızı ve bunları raporlamanızı sağlayan bir otomasyon.
  • Cafe ve Restoran otomasyonu: Cafe ve Restoranların kullandığı bu otomasyonda masaların doluluk oranını, sipariş durumunu ve karlılığınızı kontrol edebilirsiniz.
  • Kuru temizleme otomasyonu: Kuru temizleme kayıtlarınızı kontrol edebileceğiniz ve karlılığınızı takip edebileceğiniz bir yazılım.
  • Diğer ihtiyaçlar: Yukarda saydıklarımız dışında firmanızın ihtiyacı olan tüm otomasyon yazılımları ihtiyacınız doğrultusunda firmanızı özel olarak hazırlanmaktadır. 

TEKLİF İSTE

İstediğiniz ürün ile ilgili teklif isteyebilir veya istediğiniz ürün ile ilgili bize danışabilirsiniz. Biz sizi arayalım.