KURUMSAL WEB SAYFASI

İyi bir Kurumsal web sitesi hiç şüphesiz firmanızın en güzel yüzüdür.Kurumsal Web sitesinin belirli başlı temel amaçlara  hizmet eden unsurları vardır.Bu amaç doğrultusunda belirleyici olan bazı kriterler vardır ki bunlar bir kurumsal web sitesinin olmazsa olmazlarıdır. Gelin bunlara bir göz atalım; İlk izlenim tabiki görünümdür sitenize giren kişileri ilk etapta büyüleyeceğiniz en büyük kriter hiç şüphesiz, sitenizin güçlü görünümüdür. Diğer önemli unsur yine tartışmasız işlevselliktir, sitenizi ziyaret eden kişilere aradağı özellikleri ilgili rahat bir kullanım sağlayıp sorularına yanıt bulabiliyor ise  doğru bir kurumsal web sayfanız var demektir. Diğer ve en önemli unsur ise içerik ve arama motoru optimizasyonudur. Hepsi tek bir amaca hizmet eder oda müşterileriniz ile sağladığınız güçlü iletişimdir.

Kuruma, hizmet veya ürünlere uygun bir görünüm, müşteri beklentilerini karşılayan içerikler, kullanımı kolaylaştıran işlevsellik, kolaylıkla ulaşılmayı sağlayan arama motoru ve sosyal medya optimizasyonu  ve tabiki dijital çağın olmazsa olmazı  kurumsal web sayfanızın mobil uyumluluğu iyi web sitesi için gerekliliğin en büyüğüdür. Sizde kurumsal web sayfanızı profosyenel ellere bırakmak istiyorsanız bize ulaşarak teklif ve ücretsiz danışmanlık alabilirsiniz.

 

 •  PHP/MYSQL/CSS3/HTML5 ve Javascript dilleri ile hazırlanacaktır: Web sayfanız günümüz teknolojisine uygun olarak css3 ve html5 altyapısıyla tasarlanıcaktır. Sonrasında ise tamamen web sitenize özel olarak hazırlanmış kontrol panelinize entegre edilecektir. Kontrol paneliniz kesinlikle hazır bir yazılım olmayıp. Size özel PHP ve MYSQL tabanlı olarak hazırlanacaktır. Bu sayede hem SEO alt yapınız yüksek olacak hemde web sayfanızın her yerine müdahale edebileceksiniz.
 •  Özgün ve yenilikçi bir tasarım hazırlanacaktır: Web sayfanız kesinlikle bir yerden kopyalanarak hazırlanmayacaktır. Tamamen size özel ve markanızın kalitesine uygun olarak tasarlanmaktadır.
 •  Dropdown menüler: Web sayfanızdaki menüler dropdown ve nav olarak hazırlanacaktır.
 •  SEO uyumlu olup GOOGLE analiz notu min. 75 ve üzeri olacaktır: Web sayfanızın işine katkı sağlayabilmesi adına GOOGLE'da yukarı çıkmanız gerektiğini biliyoruz. Bu sebeple SEO ve GOOGLE dostu yazılımımız ile web sayfanız için GOOGLE analizi yaptığınızda google WEB SAYFANIZA minimum 75 ve üzeri  bir puanlama yapacaktır. Buda sizin GOOGLE ve SEO reklam maliyetlerinizi düşürecektir.
 •  Sitenin web sayfanıza özel olarak yazılmış yönetim paneli olacaktır: Web sayfanızı tam olarak yönetebileceğiniz sitenize özel bir kontrol paneliniz bulunacaktır. Hazır panel kullanılmamasının avantajı GOOGLE indexlemelerinde ve SEO optimizayonunda herhangi bir kalıntının kalmasını engellemek ayrıca sitenizin her bölümüne rahatça müdahale edebilmenizi sağlamaktır.
 •  Resimlerde lightbox olacaktır: Web sayfanızın hızlı çalışmasını sağlayabilmek adına WEB SAYFA'nızdaki resimler lightbox olarakhazırlanmaktadır.
 •  Site haritası olacaktır: GOOGLE indexlemesine yardımcı olabilmek adına site haritası hazırlanacaktır.
 •  Seo Uyumlu diller deneme.com/ar/deneme gibi örneğin olacaktır: WEB SAYFA'nıza ait üst bölümdeki url yapısı SEO uyumlu olarak hazırlanacaktır.
 •  Sitenin hiç bir yerinde Flash kullanılmamaktadır: 10 yıl önce geliştirmesi durdurulmuş ve SEO alt yapınıza zarar verecek şekilde kesinlikle flash kodlaması yapılmayacaktır.
 •  Mobil, tablet ve masaüstü uyumlu: Günümüzde tüm WEB SAYFA'ları MOBİL uyumlu olmak zorundadır. Bu sebeple WEB SAYFA'larınız MOBİL uyumlu olarak hazırlanacaktır.
 •  Sosyal medya ve Google optimizasyonlarınız yapılacaktır: WEB SAYFA'nızın sosyal medya ve GOOGLE optimizasyonları yapılarak size verilecektir.
 •  Site içi Seo: WEB SAYFA'nıza ait site içi SEO'su tarafımızdan yapılacaktır.
 •  Kesinlikle wordpress veya opencart gibi hazır yazılımlar kullanılmamaktadır: Bu şekildeki hazır yazılımlar açık kaynak kodlu olup dışardan alınabilecek tüm saldırılara açık

TEKLİF İSTE

İstediğiniz ürün ile ilgili teklif isteyebilir veya istediğiniz ürün ile ilgili bize danışabilirsiniz. Biz sizi arayalım.