E-TİCARET WEB SAYFASI

 ile sağlam ve güvenilir e- ticaret alt yapı yazılımıyla, sizlerin satışlarda başarıya ulaştırabilecek müşterilerinize güvenirliği en üst safada yer almayı hedefleyeceğiniz  e-ticaret sayfası kurmak artık hayel değil.

Yazılım konusundaki 10 yıllık bilgi ve tecrübemiz ile başarılı projelere imzatmış olan ekibimiz, çözüm arayan birçok tanınmış markaya hizmet verebilme imkan sağlamıştır.  ile, ülkemizin ilk e-ticaret sitelerinin bir çoğunun yazılımını hazırlamış, bütün bu çalışmalarda elde ettiğimiz ar-ge, müşteri beklentileri ve güvenlik ihtiyaçları ile çok büyük bir projeyi paketleştirerek çok uygun satış imkanlarıyla  E-Ticaret Sistemleri olarak müşterilerimizin hizmetine sunmuş bulunmaktayız.

 sadece bir e- Ticaret yazılımı değil, üstünleşik bir e-ticaret sistemidir. Bu sistem sürekli gelişen ve yenilenen bir yazılım, 9.9 ptime çalışan sunucularla, sitelere kesintisiz erişim imkanı, en yeni teknolojilerin uygulanması ile çok hızlı , çalışan eticaret siteleri, müşteri güvenliği ve veri güvenliğini, en üst düzeyde tutan bir mimari ve son olarak müşterilerimizin her sorunu için bıkmadan usanmadan çözüm üreten destek hizmeti demektir. Sanal mağazaların Performansı her detayın nakış gibi işlenerek, bir başka ayrıntı ile olan bağı gözetildiğinde girişimciye kar getirmektedir. En başarılı e-ticaret sitelerine hizmet verebilmek için, Ar-Ge çalışmalarını aralıksız sürdürmektedir.

Yazılım sektörünün temsilcilerinin en büyük sorunu olan, hizmette devamlılık, faaliyetin sürekliliği, kaliteden ödün vermeme konusundaki başarı ve gayretimiz, teminatımızdır. "Geleceğiniz için siz hayal edin biz yazalım" sloganıyla, müşterilerimiz için iyi bir partner, verim bir çözüm ortağı olmak için çalışmaktayız.

Bugün de, Gelecekte de yanınızdayız!

v4, %100 Türkçe PHP E-Ticaret Yazılımınızla fark yaratacaksınız

PHP E-Ticaret Yazılımı

Yazılımı, kendi sunucunuzda veya tamamı Cisco Firewall ile korunan  sunucularında barındırabilirsiniz. Yazılım domain adınıza sınırsız süre lisanslanır ve yıllık lisans kira ödemesi bulunmamaktadır.

Ödeme Seçenekleri

E-ticaret paketlerinde müşterilerinize sunabileceğiniz birçok ödeme modülü kurulu olarak gelir. Herhangi bir modülü aktif etmeniz sadece birkaç saniyenizi alacaktır. Modül kurulumlarında tüm sorularınızda teknik destek alabilirsiniz.

Hazır E-Ticaret şablonları

E-ticaret paketlerinde sayısı devamlı artan şablonlardan  istediğinizi seçip kullanabilirsiniz. Yeni bir şablonu birkaç saniyede kurabilirsiniz.

Hemen Test Edin

Adexsoft v4.0'ınbiribinden farklı son kullanıcı ekranlarına, demo sitesinde sol üst taraftaki şablon seçimini tıklayarak ulaşabilirsiniz. Yönetici ekranını 

XML Çıktıları

En düşük Adexsoft eticaret yazılımı paketinde dahi, 17 XML Çıktı desteğinden yararlanabilirsiniz. Yönetimi panelinizdek aktif edebileceğiniz XML çıktı desteğiniz ile fiyat karşılaştırma sitelerinde aynı gün yerinizi alabilirsiniz..

Kolay Tasarım

Adexsoft'nin diğer eticaret yazılımlarından ayıran özelliği tüm site ve e-postaların şablonlar üzerine kurulu olmasıdır. Sadece HTML/css bilginiz ile tüm sitenin tasarımını kolayca değiştirebilrisiniz.

Güçlü SEO Desteği

 e-ticaret yazılımda kişiselleştirilebilir SEO ayarları, SEO URL desteği, etiket desteği, içeriğe özel farklı meta tanımlama, Google sitemap tanımlama ve otomatik Google keyword generator desteği ile size güçlü bir eticaret SEO altyapısı sunar.

Sosyal Medya

  eticaret paketinize opsiyonel olarak Facebook/Google Application ve Login desteğini ekleyebilirsiniz. Ürünlerinizi aynı gün içerisinde Facebook sayfanız içerisinde listeleyebilir, çok düşük maliyet ile ziyaretçi sayınızı arttırabilirsiniz. Modül ücretini tek bir defa ödersiniz.

Google Desteği

Adexsoft paketlerinde, Google Analytics, Goole Rich Snippets, Google Sitemap XML, Google Merchant XML, Google Reconversion ve Google Re-marketing desteği standart, Google Login desteği de opsyionel olarak gelir.

Promosyonlar

Adexsoft'de sürekli artan sayıda promosyon desteği bulunur. Ör; Sitenizde bir süre gezinen bir kullanıcıya promosyon teklifi sunabilir, kampanya kelimesi ile gelen / ziyaretçi getiren / yorum yazan kullanıcılara otomatik puan yükleyebilirsiniz.

Kullanıcı Daveti

Site üyeleriniz sadece kullanıcı e-posta adreslerini girerek, ilgili kullanıcılara davet mesajı gönderebilir, kazandırdığı üyelerin yaptığı alışverişlerinden para-puan kazanabilirler.

Affilate Banner Desteği

Diğer sitelere sunacağınız, affilate kazanç sistemi ile, en düşük maliyetle sitenizi en geniş kitlelere ulaştırabilir, ödemeyi sadece ziyaretçi geldiğinde ve/veya alışveriş yaptığında yaparsınız.

GittiGidiyor API Desteği

Tüm Adexsoft v4.x ve üzeri paketlerinde GittiGidiyor API entegrasyonu opsiyonel olarak gelir. GittiGidiyor kategori bilgisini tanımladığınız ürünleri tek tuşla GittiGidiyor sitesinde listeleyebilirsiniz.

N11 API Desteği

Tüm Adexsoft v4.x ve üzeri paketlerinde N11 API entegrasyonu opsiyonel olarak gelir. N11 kategori bilgisini tanımladığınız ürünlerin tek tuşla N11 kontrol panelinize yükleyebilirsiniz.

HB API Desteği

Tüm Adexsoft v4.x ve üzeri paketlerinde HepsiBurada API entegrasyonu opsiyonel olarak gelir. HepsiBurada excel ile tanımladığınız ürünlerini HepsiBurada kontrol panelinize yükleyebilir / otomatik güncelleme yapabilirsiniz.

Canlı Destek

Adexsoft paketinize opsyionel ekleyeceğiniz Canlı Destek modülü ile ziyaretçilerinizn ürünler hakkında sorularını anında yanıtlayabilir, kısa sürede ziyaretçi / alışveriş dönüşüm oranını yükseltebilirsiniz.

Mobil Satış Desteği

Adexsoft paketinize opsyionel ekleyeceğiniz iOS ve Android destekli Mobile şablon ile ziyaretçileriniz ürünleri cep telefonları ile de inceleyebilir ve satın alma işlemini yapabilirler.

Private Satış Desteği

Adexsoft private satış desteği ile (markafoni, limango vb..) tarzında marka kampanya süreli satış yapabilirsiniz. Özel satış için bir standart, bir premium şablondan dilediğinizi seçebilir, üzerinde kişiselleştirme yapabilirsiniz.

Grup (Kupon) Desteği

Adexsoft grup kupon satış desteği ile (grupanya, groupon vb..) tarzında süreli fırsat kupon satışı yapabilirsiniz. Kupon satış için yazılımla gelen starndart şablonu aktif edebilir, üzerinde kişiselleştirme yapabilirsiniz.

Tek Ürün Satışı

Kısıtlı sayıda ürün sunmak isteyenler, tek ürün satış desteği ile zaman sınırlı günün ürün(leri) satışı yapabilir, bir veya birden fazla ürünü ön plana çıkarabilir. Yazılımla birlikte tek ürün şablonu standart şablonlarla beraber gelir.

SMS Gönderim Desteği

Adexsoft ile opsiyonel olarak müşterilerinizin sipariş durumlarını SMS ile bilgilendirebilir, toplu SMS gönderebilir, gönderdiğiniz SMS raporlarını gerçek zamanlı yönetim panelinizden takip edebilirsiniz.

B2B Kullanım Desteği

Adexsoft ile dilerseniz sitenizi sadece bayilere açabilir, gruplandırdığınız bayilere farklı indirim oranı tanımlayabilir, onlara özel XML ürün servisi sunabilir, bayi bakiye ödemelerini tahsil edebilirsiniz.

Detaylı İstatistikler

Adexsoft yönetim paneli üzerinden klasik e-posta istatistiklere artı olarak illerin, kullanıcıların, ödeme yapılan bankaların cirosuna iki tarih aralığı üzerinden grafiksel olarak görüntüleyebilirsiniz.

Çoklu Dil Kullanımı

Adexsoft v4.0 sürümünden itibaren opsiyonel çoklu dil desteği ile birlikte gelir. Eklenti ile yazılıma dilediğiniz kadar dil ekleyebilir, çevirileri tek panelden, hızlı ve kolayca yapabilirsiniz.

E-Bülten Gönderimi

Adexsoft yazılımı ile e-bülten/site üyelerine toplu mesaj/promosyon gönderebilir, istatistiklerini yönetim panelinizden takip edebilirsiniz. Dilerseniz elinizdeki e-posta listesini tek adımda listenize ekleyebilirsiniz.

E-posta Raporları

Adexsoft panelinden klasik e-posta raporlara artı olarak siteden gönderilen e-postaların durum ve içeriklerini görütüleyebilirsiniz. Böylece sunucunuzdaki bir problemden dolayı hiçbir e-posta'yı kaçırmamış olursunuz.

 

TEKLİF İSTE

İstediğiniz ürün ile ilgili teklif isteyebilir veya istediğiniz ürün ile ilgili bize danışabilirsiniz. Biz sizi arayalım.